admin@moneyyes.info      +

Чи повинні фрілансери зареєструвати свою діяльність в 2019 році?

Чи повинні фрілансери зареєструвати свою діяльність в 2019 році?
By: Payoneer Posted On: February 28, 2019 View: 21

Чи повинні фрілансери зареєструвати свою діяльність в 2019 році?

Примітка редактора: це гостьовий пост від Мередіт Картер, засновника BusinessEntity®


На фоні швидких змін в економіці США все більше американців відмовляються від традиційної зайнятості і звертаються до фрілансу. За даними опитування Upwork і Союзу фрілансерів, проведеного в 2018 році в США за останні 5 років, кількість позаштатних працівників в Сполучених Штатах збільшилася на 3,7 млн. до 56,7 млн. Для робочих є кілька питань, які необхідно розглянути, перш ніж переходити до фрілансу.

Традиційна робота в офісі не тільки забезпечує безпеку з точки зору регулярної зарплати. Компанії також надають страховку від юридичних зобов’язань, які можуть виникнути в результаті Вашої роботи. Як фрілансер, вся відповідальність лежить на Вас.

У США реєстрація в якості ТОВ є одним з найпростіших і ефективних способів, якими фрілансери можуть захистити себе від відповідальності. Але які саме ризики? Що входить до їх складу? Коли фрілансерам варто подумати про реєстрування власної діяльності? Та крім зниження ризиків відповідальності, які інші переваги від реєстрування? Ось питання, які ми розглянемо.

Багато фрілансерів починають працювати неповний робочий день, займаючись роботою, в якій, здається, немає ризики. Але в міру того, як їх портфоліо зростає, і вони отримують більш високооплачувану роботу з високим тиском від більш вимогливих клієнтів, ризики можуть зрости.

Нижче наведено п’ять найбільш поширених областей ризику для фрілансерів з точки зору судового переслідування. Все може привести до судових процесів з фінансовим мотивом.

Порушення конфіденційності

Розглянемо такий сценарій: Фрілансер, що працює в засобах масової інформації або у сфері зв’язків з громадськістю, консультує двох клієнтів в аналогічній області і випадково ділиться частиною конфіденційної інформації від одного клієнта з іншим. Якщо клієнтові здається, що він поніс деякий економічний збиток в результаті того, що його конкурент отримав конфіденційні данні, на фрілансера може бути поданий позов за порушення конфіденційності.

Порушення прав інтелектуальної власності

Розглянемо такий сценарій:

  • Фрілансер, що створює контент для сайту компанії, випадково публікує захищене авторським правом зображення.
  • Інший фрілансер пропонує гасло для нового продукту, але після його запуску конкурент заявляє, що він запозичений з кампанії, яку він провів кілька років до того.

В обох випадках компанія може бути притягнута до відповідальності за порушення інтелектуальної власності. Підрядники часто передають відповідальність за ці позови своїм фрілансерам.

Недбалість

Розглянемо наступний сценарій: фрілансер був найнятий для написання важливого звіту для клієнта, але через несподівану сімейну кризу він не зміг підготувати звіт вчасно. Ця затримка варта клієнту грошей, так як він не може вкластися в свої терміни. Клієнт може відмовитися платити за звіт або, що ще гірше, подати в суд на фрілансера за шкоду.

Обмова

Розглянемо наступний сценарій: незалежний журналіст продає історію великій газеті, яка викриває місцевого політика в тому, що він бере на себе особисті витрати платників податків. Політик спростовує претензію і джерело інформації і пред’являє позов за обмову. Відповідальність за це газета передає фрілансеру.

Захист даних

Розглянемо наступний сценарій: фрілансер розміщує онлайн-базу даних клієнтів для компанії, а база даних зламана, розкриваючи особисті дані тисяч клієнтів. Компанія звинувачується в нездатності захистити дані клієнта і, в свою чергу, пред’являє позов фрілансеру за інцидент.

Знання потенційних ризиків, пов’язаних з Вашим типом роботи, є першим кроком до запобігання проблем в майбутньому. Витратьте час, щоб перевірити ще раз, що Ви не порушуєте авторські права, та в будь-якому разі уникайте обговорення чого-небудь про одого клієнта з іншим. Також уважно перевіряйте контракти і повністю усвідомлюйте, коли вас просять взяти на себе відповідальність і відшкодувати збиток вашому клієнтові.

Для фрілансерів з частковою зайнятістю, які заробляють менше 20% свого доходу від фрілансерської діяльності, цього, ймовірно, досить. Серйозніші фрілансери повинні розглянути можливість реєстрації своєї діяльності.
Існує безліч способів реєстрації в якості фрілансера. Найпростіший спосіб – це одноосібне володіння, що в основному означає, що ви є вашою компанією. Ви контролюєте всі активи і прибуток, Ви вказуєте свої доходи і збитки в своїй особистій податковій декларації. Незважаючи на простоту, це ризикована структура, так як Ви несете відповідальність за всі борги і зобов’язання, від Вашої роботи. Якщо Вам пред’явлений позов, сума, яку Ви повинні будете заплатити, не обмежена, а Ваші особисті активи – будинок і машина, також знаходяться під загрозою.

Кращим варіантом є реєстрація вашої позаштатної діяльності в якості компанії з обмеженою відповідальністю (ТОВ).

Товариство з обмеженою відповідальністю

ТОВ є окремою юридичною особою, яка може бути сформована на державному рівні. Це найменш складна структура, доступна після одноосібного володіння. Коли Ви створюєте ТОВ, уряд більше не розглядає Вас як власника вашого бізнесу, і тому Ви більше не несете відповідальності за його витрати, захищаючи свої особисті активи.

Для того щоб ТОВ було ефективним і визнаний за законом, Вам необхідно розглядати свою фрілансерську діяльність як окрему організацію і відокремлювати особисті і ділові фінанси. Ви повинні створити окремий банківський рахунок для вашого ТОВ і платити заробітну плату і дивіденди на свій власний рахунок.

Крім обмеження Вашої особистої відповідальності, реєстрація ТОВ пропонує інші переваги в плані підвищення Вашого авторитету і дозволяє Вам отримувати податкові пільги.

Коли ви виступаєте в якості ТОВ, Ви формуєте офіційну компанію з ім’ям і реєстраційним номером компанії. Це робить Вас більш вагомим для деяких клієнтів. Крім того, деякі компанії будуть замовляти роботу тільки у зареєстрованих компаній.

З точки зору оподаткування, як ТОВ ви можете вибрати, чи будете ви платити всі свої податки через Вашу особисту податкову декларацію, або Ви платите корпоративний податок та податок на зарплату, яку ви отримуєте від ТОВ за вашою особистою декларацією. Це може бути вигідно, якщо Ви заробляєте більше, так як Ви можете тримати свою зарплату в більш низькій податковій зоні і отримувати вигоду від більш низької ставки корпоративного податку.

Якщо в 2019 році ви отримаєте більше 20% свого доходу від фрілансерської діяльності, зараз саме час подумати про реєстрацію ТОВ. Створення ТОВ є одним з найпростіших і ефективних способів реєстрації. Створення ТОВ захистить Ваші особисті активи від будь-якої відповідальності, яку може Ви можете понести, а також може надати значні податкові пільги.

Мередіт Картер – засновник і власник BusinessEntity. З 2010 року вона допомогла понад 10 000 американців реалізувати свою мрію про підприємництво, допомагаючи їм зареєструвати підприємтсво. На своєму веб-сайті вона надає консультації, що стосуються формування бізнесу у всіх 50 штатах.

Let's block ads! (Why?)

Read this on Payoneer Ad1
  Contact
 Payment systems online

67/2

Tel : +
Mail : admin@moneyyes.info
Business Hours : 24

  Follow Us
Site Map
Show site map
  About

There are plenty of online payment systems out there that you can use to conduct e-commerce activities. Top online payment systems for accepting payments on the Web.