Каталог товарів

Повернення та Обмін

 

Купуючи прикраси в магазині Jewelry, покупець впевнено може покладатися на обмін товару або повернення грошей протягом 14 днів з моменту його отримання. Ми цінуємо кожного покупця! Тому якщо у вас виникли будь-які питання до якості товару – зателефонуйте нам або зв'яжіться зручним для Вас способом зв'язку.

Товари представлені в нашому магазині входять до переліку товарів особистої гігієни (ювелірні вироби, пірсинг, сережки тощо) які за постановою/законом КМУ №172 від 19 березня 1994 року не підлягають поверненню та обміну. Хоча згідно із законом про захист прав споживачів ми можемо відмовити своєму клієнту в обміні/поверненні товару, але ми намагаємося завжди йти назустріч клієнтам та приймаємо товари належної якості за умови дотримання умов повернення.

 

За яких умов наш магазин робить обмін/повернення!

Ви виявили виробничий брак/дефект.
Всі прикраси та аксесуари проходять суворий контроль якості, але ймовірність дефекту завжди присутня.

Виріб з якихось причин вам не підійшов (форма, колір, розмір).
Якщо Ви поспішили з покупкою і прикраса не підходить під вбрання з яким планували носити, не поєднується кольорова гама або Ви помилилися з розміром. У разі повернення товару, грошей чи обмін віконується за рахунок покупця.

 

Обов'язкові умови для оформлення повернення:

- Повернення грошей здійснюється на картку банку виключно тій особі, яка здійснювала оплату: ПІБ повинні відповідати покупцеві!
- Товар, що оформляється на повернення, повинен мати товарний вигляд і не мати (подряпин, потертість, сколів, вм'ятин, тріщин) і бути у повній комплектації.
- Після надсилання повернення обов'язково повідомте телефоном номер декларації (ТТН).